Uçak

Yedi gün yirmi dört saat hizmet adı altında çıkmış olduğumuz turizm danışmanlığı, uçak bileti uzmanlığı , tatil ve seyahat hizmetleri sağlayıcısı olarak, bugüne kadar Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli noktalarında hizmet vermekteyiz.

Daha fazla bilgi edinmek için, turizm, seyahat ve uçak biletleri hakkında soru, görüş ve önerileriniz için bizimle her daim iletişime geçebilirsiniz.


Uçak bileti alırken dikkat edilmesi gerekenler ?
Uçak bileti alırken mutlaka her bilette rezervasyon numarası bulunmaktadır. Uçak bileti alırken dikkat etmeniz gereken biletinizin rezervasyon numarası olup olmadığıdır. Bunun dışında biletinizde ki rezervasyon numarasını merkezden teyit ettirmeniz gerekmektedir. Elinizde ki rezervasyon numarası ile şirketin merkez bürosundan başvuru yaparak yerinizin olup olmadığını bu şekilde teyit edebilirsiniz. Rezervasyon numaraları her şirkette farklı olabilir. 5-6 haneli harf ve rakamlardan oluşan bir rezervasyon numarası DQ73RK şeklinde olacaktır. Son olarak nereden nereye gideceğinizi, uçağın saatini ve ödediğiniz fiyatını kontrol etmeyi unutmayın.